Spaapäeva komplekt

206.25

Spaapäevade jaoks ei pea enam ootama puhkuseni. Selle 4-osalise naha uuenemist toetava komplektiga saad lõõgastuda ükskõik millal ja ükskõik kus.

Available: Out of stock

1. SAMM:

KOORIV KEHAMASK

Kaks ühes kehamask ja koorija, mille pimsskivi, süsi ja kaoliinsavi sisaldav koostis niisutab, koorib ja aitab eemaldada mustuse sinu kehalt. Kanna kehamask ühtlase kihina niiskele kehale ning lase toimida 1-5 minutit. Pese maha puhta veega ning ringikujuliste liigutustega masseerides. Kasuta maski 1-2 korda nädalas.

2. SAMM:

DETOX DUŠIGEEL

Dušigeel, millel on kolmekordne funktsionaalsus – süsi aitab imada mustuse nahapinnale, pajukoor koorib kehalt surnud naharakud ning looduslikud õlid niisutavad nahka. Aja dušigeel peos kergelt vahule ning masseeri niiskele kehale. Loputa korralikult.

3. SAMM:

KORRIGEERIV SEERUM

Multifunktsionaalne ja niisutav seerum, mis soodustab kollageeni tootmist ning aitab vähendada venitusarme ja nahakahjustusi. Kasuta kogu kehal või piirkondades, mis vajavad erilist tähelepanu.

4. SAMM:

BODY BEAUTIFUL KEHAÕLI

Anna oma nahale helendav ja kastene kuma selle luksusliku ning kerge kehaõliga. Antioksüdandid ja omega õlisegu panevad naha särama ning lavendlilõhn rahustab stressis keha. Kasuta kogu kehal või piirkondades, mis vajavad erilist tähelepanu.

Komplekt sisaldab:

- Kooriv kehamask

- Detox dušigeel

- Korrigeeriv seerum

- Body Beautiful kehaõli