Ootusaja komplekt

175.00

Beebiootel oleva ema nahk vajab õrna, kuid niisutavat ja kaitsvat hoolitsust. KAYO Ootusaja komplekt sisaldab tooteid, mis on arendatud mõeldes just lapseootel olevate emade soovidele ja vajadustele. Neid tooteid on kasutanud Kayo asutaja, sünnieelse ja -järgse treeningu ekspert ja ema ise. Igaüks neist pakub sügavat niisutust ja antioksüdantset kaitset nahale ja kõhule.

Available: Out of stock

1. SAMM:

KOORIV KEHAMASK

Kaks ühes kehamask ja koorija, mille pimsskivi, süsi ja kaoliinsavi sisaldav koostis niisutab, koorib ja aitab eemaldada mustuse sinu kehalt. Kanna kehamask ühtlase kihina niiskele kehale ning lase toimida 1-5 minutit. Pese maha puhta veega ning ringikujuliste liigutustega masseerides. Kasuta maski 1-2 korda nädalas.

2. SAMM:

KORRIGEERIV SEERUM

See multifunktsionaalne ja niisutav seerum pakub vananevale nahale ideaalset kaitset ja turgutust. Koostises sisalduvad vaskpeptiidid, hüaluroonhape, Kayo omega õlisegu ja antioksüdandid vähendavad peenete kurdude ja kortsude teket ning kaitsevad nahka keskkonnasaaste kahjulike mõjude eest.

3. SAMM:

BODY BEAUTIFUL KEHAKREEM

Hüaluroonhapet ja omega õlisegu sisaldav rikkalik kehakreem, mis muudab naha pehmeks ja elastseks ning paneb selle nooruslikult särama. Masseeri kreem nahale kuni imendumiseni. Kauakestva niisutuse saamiseks kasuta kreemi igapäevaselt.

Komplekt sisaldab:

- Kooriv kehamask

- Korrigeeriv seerum

- Body Beautiful kehakreem